wtorek, 8 marca 2016

Agnieszka Olejnik - A potem przyszła wiosna
Wiosna. Wyczekana, wychuchana, wyproszona. Bo wiosną tyle może się zdarzyć, tyle może się zmienić, tyle będzie inaczej. Tyle planów i marzeń. Byleby tylko już przyszła. Wszystko się zmieni. Albo nic. Wiosna. Zawsze przyjdzie.

Niektóre opowieści splecione są z niteczek urywanych snów różnych ludzi. Zapętlają się ze sobą tworząc supełki wspólnej rzeczywistości. Bo wszyscy jesteśmy połączeni tworząc mozaikę, zwaną jakże banalnie - życiem.

Bardzo ciepła opowieść. Spokojna i kojąca. O poszukiwaniu własnej drogi. Ot tak zwyczajnie, jak gdyby to była najważniejsza rzecz pod słońcem. Może dlatego, że tak właśnie jest. Zapadająca w serce.Opis książki:
Pola Gajda jest znaną aktorką. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, żyje w zawrotnym tempie: praca na planie, wywiady, imprezy u producentów i związek z celebrytą. Jej życie nie jest jednak wyłącznie pasmem sukcesów i radości, bowiem prześladuje ją wścibski paparazzo.

Pewnego dnia Pola znajduje w internecie zdjęcie swojego ukochanego z inną kobietą. W jednej chwili cały jej świat rozsypuje się niczym zamek z piasku. Zdrada ukochanego tylko uwidacznia pustkę, w którą zamieniło się jej życie w blasku fleszy.

Agnieszka Olejnik w sposób niezwykle przekonujący ukazuje zarówno najczarniejszy smutek, jak i budzącą się na nowo nadzieję i radość życia. „A potem przyszła wiosna” to przepiękna opowieść o tym, co w życiu naprawdę ważne.


Moja ocena 5/64 komentarze:

  1. Ta okładka jest po prostu magiczna, widzę, że książka też :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie "wysupłany" skrawek wiosny u Ciebie... Magia!

    OdpowiedzUsuń